Jdi na obsah Jdi na menu
 


Organizace prvního školního týdne

31. 8. 2014

 

V pondělí 1. 9. se sejdeme před školou v 7:50 hod, kde paní ředitelka zahájí nový školní rok. Potom se přesuneme do třídy (tentokrát už bez účasti Vás, rodičů). S sebou budou mít děti aktovku a penál. Tento den se děti nepřezouvají, ve třídě budeme do 8:35 hodin. Jídelna a školní družina bude v provozu od 2. 9. Od úterý 2.9. do konce týdne bude vyučování do 11:30 hodin podle provizorního rozvrhu. Stálý rozvrh hodin bude platit od pondělí 8.9. a děti ho dostanou do konce tohoto týdne.

Školní jídelna je od letošního školního roku již v nových prostorách v pravé části naší školní budovy. Má zaveden elektronický čipový systém, který obnáší návštěvu rodičů každého strávníka v kanceláři školní jídelny ( vchod je zvenku ). Zde dostanete za poplatek 121 korun nevratný čip spolu s údaji pro přihlášení k e-jídelníčku. Ten Vám umožní on-line odhlašování obědů, kontrolu plateb a odebraných obědů.

Info o novém stravování ve školní jídelně najdete na www.skolnijidelnavrane.cz. Zde si také můžete stáhnout přihlášku na obědy nebo ji vyzvednout v kanceláři školní jídelny.

V průběhu září, případně začátkem října, až budou mít všichni strávníci čipy, budou mít děti možnost výběru ze dvou jídel.

2.školní den – úterý 2.9.2014

Přinést školní aktovku, sešit s prázdninovými zážitky, penál, svačinu a pití. Tento den by se děti měly již přezout, šatnu máme na stejném místě, pouze v jiné uličce, děti mají na skřínce jmenovku. Pokud má někdo nový zámek, prosím o předání náhradních klíčků také mně. Děti dostanou dvě nové učebnice (ČJ a M). Prosím, tyto učebnice dětem uvnitř do tabulky podepište a obalte. Tyto učebnice jsou „putovní“, děti je budou na konci školního roku vracet. Děti mohou také nosit výtvarné a jiné pomůcky podle seznamu z konce školního roku v tašce označené jménem.

Těším se na další spolupráci ve druhé třídě. S pozdravem Petra Holubová.